Informacja Informacja i zamówienia: 888 509 704
Dyskretna wysyłka Dyskretna przesyłka
Wysyłamy do paczkomatów Wysyłamy do paczkomatów

ZASADY UŻYWANIA I PIELĘGNACJI LALEK REALISTYCZNYCH TPE/TPR

PRZEWODNIK UŻYWANIA I PIELĘGNACJI LALKI REALISTYCZNEJ 

PokojRozkoszy z nieskrywaną przyjemnością prezentuje nowe, ultra realistyczne lalki. Zabierz taką przy¬jaciółkę na randkę kiedy tylko zechcesz! Z lalkami należy obchodzić się jednak ostrożnie, więc prezentujemy listę wskazówek dotyczących korzystania, zachowania odpowiedniego stanu jej skóry oraz maksymalnego wydłużenia żywotności Twojej lalki.

CECHY LALEK REALSTYCZNYCH
 • Ciężar..............................między 29-49 KG
 • Długość stóp:...................standardowo 21 cm (dla kobiety) lub 25 dla męskiej lalki
 • Głębokość waginy:............18-20 cm
 • Głębokość odbytu:............18-20 cm
 • Głębokość jamy ustnej......15 cm
 • Wymiary penisa: ..............długi 18 cm - średnica: 3,8 cm (wariant męski lalki)
 • Materiał: .........................tworzywo TPE, olej mineralny, "kości"szkielet ze stali nierdzewnej
 
OPAKOWANIE I ROZPAKOWYWANIE (PIERWSZE WRAŻENIA)
Każda lalka od dystrybutora PokojRozkoszy.pl jest delikatnie wkładana do opakowania - otwierając opakow¬anie, zachowaj więc również ostrożność. Głowa i peruka są pakowane osobno. Przykręć głowę do ciała i obracaj ją do osiągnięcia stabilnej pozycji. Na tym etapie można doczepić perukę. Penis w męskim wariancie lalki jest pakowany osobno. Wystarczy przykręcić go do ciała.
 
CO ZNAJDUJE SIĘ W KOMPLECIE?
•element podgrzewający ciało ze złączem USB do laptopa, ładowarki telefonicznej
•1 piłka (wykonana z tego samego materiału, co lalka) - element poglądowy i do ew. testowania zachowania skóry z różnymi substancjami/lubrykantami
•zestaw bielizny (kobiecy wariant lalki)
•bokserki (wariant męski lalki)
•zestaw zamiennych paznokci (kobiecy wariant lalki) szczotka do włosów (kobiecy wariant lalki)
•lubrykant - środek nawilżający
•środek czyszczący do lalki
•odświeżający proszek do lalki (puder)
•irygator do oczyszczania wnętrza - czyli do wypłukiwania dziurek (waginy, analnego i ust)
•1 dodatkowa wagina (kobiecy wariant lalki) - masturbator
1 dodatkowy penis (wariant męski lalki)

NIECH ROZPOCZNIE SIĘ RANDKA! AHOJ PRZYGODO...

Twoja lalka posiada w pełni użyteczne ręce i nogi. Przemieszczając ręce i nogi do wymaganej pozycji, rób to w ostrożny sposób. Uwaga: nie zaleca się rozchylania nóg i rąk do kąta 180 stopni. Staraj się utrzymywać lalkę w jak najbardziej naturalnej pozycji, aby ograniczyć niepotrzebne obciążanie stawów i tkanek. Żeński wariant lalki wyposażono w trzy jamy gwarantujące ociekającą seksem zabawę (usta, pochwę oraz odbyt). Męski wariant lalki wyposażono w 2 jamy (usta oraz odbyt).
Zawsze 
korzystaj ze środka nawilżającego na bazie wody lub lubrykantu (również na bazie wody) podczas korzystania z pochwy, odbytu lub jamy ustnej lalki. Zapobiegnie to ścieraniu się skóry.

Lalka nie jest przeznaczona do przenoszenia ciężaru. W przypadku pozycji takich jak "na pieska" zaleca się podparcie tułowia lalki poduszkami lub oprzeć o bok sofy/łózka. Nie należy zbyt mocno obciążać dłoni ani nadgarstków lalki podczas testowania różnych pozycji. Prosimy robić to z rozwagą, tak jak w przypadku prawdziwej kobiety. Nie należy korzystać z lalki pod wodą ani nie zanurzać jej głowy w wodzie lub jakiejkolwiek innej cieczy.

Korzystanie z prezerwatyw ułatwia czyszczenie. Jednak nie jest to wymagane.

ELEMENT PODGRZEWAJĄCY CIAŁO ZE ZŁĄCZEM USB

Aby zapewnić możliwie realistyczne doznania, do ciała lalki dodano element grzewczy. Aby uruchomić element grzewczy, należy podłączyć złącze USB do źródła zasilania. Aby uzyskać maksymalną temperaturę, pozostawić przewód podłączony przez 3 minuty. Następnie-umieścić przewód w odpowiedniej jamie lalki.

Ostrzeżenie: nie pozostawiać złącza elementu grzewczego w porcie USB dłużej niż 8 minut. Gdy jamy ciała lalki nagrzeją do temperatury ludzkiego ciała, należy wyjąć element grzewczy i odłączyć zasilanie, aby uniknąć stopienia lalki i spowodowania niepotrzebnych uszkodzeń. Nie należy korzystać z lalki podczas jej podgrzewania. Dystrybutor sklep Erotyczny PokojRozkoszy.pl nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia lub urazy spowodowane uży¬waniem lalki w sposób niezgodny z niniejszą instrukcją.

CZYSZCZENIE WNĘTRZA: POCHWY, ODBYTU I JAMY USTNEJ
Aby uniknąć nagromadzania się bakterii, należy czyścić pochwę, odbyt i jamę ustną lalki oraz ich okolice.
Przepłucz każdą jamę letnią wodą z dodatkiem łagodnego mydła przeciwbakteryj¬nego stosując irygator do momentu, w którym jamy ciała lalki będą czyste. Następ¬nie użyj irygatora, aby spłukać wszelkie pozostałości mydła.
Dobrze osusz każdą jamę ciała lalki. Po wysuszeniu pokryj wnętrze i obszary ze¬wnętrzne lalki odświeżającym proszkiem.

CZYSZCZENIE WARSTWY SKÓRY
W celu zachowania lalki w jak najlepszym stanie, zaleca się czyszczenie jej co 20 dni przy użyciu łagodnego mydła antybakteryjnego lub łagodnej pianki pod prysznic. Głowę należy odkręcić i czyścić oddzielnie. Trzymać głowę z dala od wody. Nie należy korzystać z lalki pod wodą ani nie zanurzać jej głowy w wodzie lub jakiejkol¬wiek innej cieczy.

PIELĘGNACJA STÓP
Lalka posiada śruby stabilizujące, zapewniające równowagę w pozycji stojącej. Istnieje możliwość usunięcia śrub stabilizujących. Wystarczy je wykręcić. Ostrzeżenie: po usunięciu śrub lalka nie może znajdować się w pozycji stojącej! Lalka może nosić buty, ale zaleca się zakładać jedynie płaskie buty pozbawione obcasów.
Uwaga: aby stopy i kostki nie uległy uszkodzeniu, nie należy zginać ich w górę lub na boki.
Uwaga: Podczas dokręcania śrub nie jest wymagana podstawa.

TWORZYWO TPE czyli PIELĘGNACJA SKÓRY
Nie należy zostawiać ramion ani nóg lalki w pozycji podniesionej lub rozwartej dłużej niż 30 minut. Nie należy całkowicie rozkładać nóg i ramion lalki. Całkowite rozstawienie ramion lub nóg lalki powoduje naprężenia, które w efekcie spowodują rozerwanie tworzywa TPE. Może okazać się, że obszar pod pachami lalki lub okolice jej krocza są rozdarte, co wymagać będzie napraw. Należy zawsze ustawiać lalkę w pozycji neutralnej, która nie naraża jej na naprężenia. Gdy nie korzystasz z lalki, jej ramiona powinny znajdować się po bokach, a nogi znajdować się przy sobie. Delikatnie podnieś lalkę do góry. Lalka również wymaga snu i odpoczynku!

Jeśli skóra lalki jest lepka w dotyku, po jej oczyszczeniu i osuszeniu delikatnie pokryj jej powierzchnię odświeżającym proszkiem. Dzięki temu skóra lalki znów będzie aksamitnie gładka. To ważne, ponieważ działanie takie może zapobiec rozdarciu materiału imitującego skórę.
Nie umieszczaj lalki w pobliżu lub na elementach zawierających tusz takich jak gazety, czasopisma, ciemne materiały, czarne lub mokre prześcieradła albo elemen¬tach ze skóry, zawierających barwniki rozpuszczalne w tłuszczach.

Korzystaj jedynie ze środka nawilżającego na bazie wody. Lubrykanty na bazie silikonu lub ropy naftowej mogą uszkodzić skórę lalki. Nie wystawiaj lalki na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Zapobiegnie to starzeniu się tworzywa TPE.
Tworzywo TPE zawiera olejki, dzięki czemu jest ono miękkie i sprężyste. Należy uważać, aby nie umieszczać lalki na powierzchniach, z których może ona wchłonąć olej, co spowoduje wyschnięcie i w efekcie pękanie i rozstępowanie się skóry.

ODZIEŻ
Upewnij się, że odzież, którą założysz na lalkę, nie powoduje barwienia. Tworzywo TPE posiada pory, przez które ciemniejsze kolory lub wzory mogą zostać wchłonięte w skórę lalki.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE DODATKOWEJ PIELĘGNACJI
Aby dbać o lalkę w najlepszy możliwy sposób, tuz po comiesięcznym czyszczeniu należy pokryć ją cienką warstwą oliwki dla dzieci.
Unikaj stosowania ostrych przedmiotów mogących uszkodzić lalkę.
Trzymaj lalkę dala od ognia lub źródeł ciepła. Materiał może być łatwopalny. Nie należy stosować przemysłowych środków dezynfekujących ani środków na bazie alkoholu.

PROCEDURA ODŚWIEŻENIA
Jeśli przypadkowo spowodujesz rozdarcie, oczyść powierzchnię rany po wy¬schnięciu, a następnie użyj wykałaczki z niewielką ilością kleju.


Jak złożyć lalkę realistyczną - głowa i stopy

 
JAK ZŁOŻYĆ GŁOWĘ
- Przykręć głowę do ciała i obracaj ją do osiągnięcia stabilnej pozycji.
 
 
JAK USUNĄĆ ŚRUBY
- Obróć śruby, aby je odkręcić. Ostrzeżenie: po usunięciu śrub lalka nie może znajdować się w pozycji stojącej! Uwaga: Podczas dokręcania śrub nie jest wymagana podstawa.
 
DODATKOWE WSKAZÓWKI PIELĘGNACYJNE
 • Aby wysuszyć lalkę po wyczyszczeniu, użyj bawełnianego ręcznika i wetrzyj w nią proszek odświeżający lub talk. Nie susz włosów lalki suszarką do włosów.
 • Skóra i twarz: delikatnie oczyść twarz zwilżonym ręcznikiem. Zalecamy robić to delikatnie.
 • Peruka/włosy: przed czyszczeniem należy odczepić perukę od głowy. Do mycia peruki używać łagodnego szamponu. 
 • Pozostaw perukę do wyschnięcia. 
 • W celu stylizacji: stosuj grzebień o szeroko rozstawionych ząbkach, aby w delikatny sposób ułożyć fryzurę.
 • Odzież: sugerujemy, aby co miesiąc zmieniać i czyścić ubrania lalki.
 • Lalka jest ciężka i z tego powodu należy przesuwać ją w ostrożny sposób. Należy unikać upuszczania lalki lub pozostawiania jej na twardej powierzchni.
 • Konserwacja: gdy skóra lalki staje się lepka, należy użyć talku lub proszku odświeżażjącego, aby ją osuszyć i przywrócić delikatność.
 
Pozycje dla lalki realistycznej, zabronione

Ostrzeżenie: Nie zaleca się rozchylania nóg i rąk do kąta 180 stopni. Staraj się utrzymywać lalkę w jak najbardziej naturalnej pozycji, aby ograniczyć niepotrzebne obciążanie stawów i tkanek.

WYBIERZ DLA SIEBIE JEDNĄ Z NASZYCH LALEK I CIESZ SIĘ EROTYKĄ W NAJLEPSZYM WYDANIU

Sklep PokojRozkoszy.pl

Adresul. Brzezina 18 44-77 Chudów

Zamów przez SMS:

Numer telefonu888-509-704 Adres emailsklep@pokojrozkoszy.pl

Zapytaj o produkty:

Numer telefonu791-208-906 Adres emailsklep@pokojrozkoszy.pl

Współpraca:

Numer telefonu669-230-967 Adres emailsklep@pokojrozkoszy.pl

Kurierzy
Zamknij