Informacja Informacja i zamówienia: 888 509 704
Dyskretna wysyłka Dyskretna przesyłka
Wysyłamy do paczkomatów Wysyłamy do paczkomatów

PRZEBRANIA, KOSTIUMY

Wyobraźnia w zabawach erotycznych to klucz do udanego seksu. Jedną z fantastycznych opcji, które pozwolą odkryć nieznane dotąd obszary seksualności są przebrania i kostiumy erotyczne. Dzięki nim możesz stać się kimś zupełnie innym – na chwilę, na noc, a może częściej? Ubierając kostium możesz wcielić się w dowolną rolę i zagrać z partnerem w zupełnie nową grę. Zmysłowa nauczycielka, demoniczna policjantka, lolitka, a może rubaszna pielęgniarka – jest wiele możliwości, które pozwolą rozpalić na nowo ogień między wami. Fantazje erotyczne spełniane dzięki obszernej palecie strojów i bielizny do przebieranek mogą spełnić się wszędzie tam gdzie o tym marzysz. Niech wasza sypialnia stanie się sceną najbardziej pikantnych romansów. W Pokoju Rozkoszy znajdą swoje przebranie nie tylko Panie, ale i Panowie!
Sortuj według:
1 2 3
1 2 3

Przebrania erotyczne – powiew świeżości w Twojej sypialni

Jeżeli marzysz o przegonieniu nudy z miłosnej alkowy, kostiumy erotyczne to strzał w dziesiątkę. Codzienne wyzwania, przemęczenie i szarość dni mogą zostać skutecznie przysłonięte przez wieczorne zabawy we dwoje. Gospodyni domowa w roli apetycznej pielęgniarki lub króliczka Playboya, bądź seksowny lekarz lub rubaszny policjant wracający do ukochanej po pracy w biurze – zabaw możecie mnożyć bez liku! Chcesz przeistoczyć się w szalonego kociaka, a może rubaszną Słowiankę lub rozkoszną diablicę? A może chcesz zobaczyć swojego faceta w obcisłym stroju kowboja lub marynarza? Wasza wyobraźnia niech będzie jedyną rzeczą która was powstrzymuje. W Pokoju Rozkoszy znajdziecie całą masę inspiracji na przebieranki we dwoje, aby już żaden seksowny wieczór nie był nudny. 

Kostiumy erotyczne – zabawa dla dwojga

Kostiumy erotyczne to element, który warto wpleść do sypialni. Pozwalają podejść do spraw damsko męskich na luzie, pomagają rozbudzić namiętność na nowo, a przy tym dają wiele satysfakcji. Surowa szefowa, seksowna domina w uprzęży, a może urocza Mikołajka lub ponętna pani stewardessa? Zabawa we dwoje może mieć różne oblicza. Seksowne przebrania to sposób na to, aby wspólne igraszki były jeszcze większą przyjemnością. Ich sugestywne i kuszące detale pozwalają rozkoszować się wspólnymi przygodami w pełni. Bez względu na nastrój, w kolekcji kostiumów z pewnością znajdziecie coś co rozkręci wasze zbliżenia i sprawi, że poczujecie się ze sobą doskonale. Seksowne stroje to świetny sposób na eksperymenty i frajda dla dwojga o jakiej nie mieliście pojęcia. Zapraszamy do zabawy!
Zamknij