Informacja Informacja i zamówienia: 888 509 704
Dyskretna wysyłka Dyskretna przesyłka
Wysyłamy do paczkomatów Wysyłamy do paczkomatów

SEKS ORALNY - KOSMETYKI

Miłość francuska należy do jednych z najbardziej stymulujących i zapewniających wyjątkowe doznania form pieszczot. Wiele osób nie jest do końca przekonanych do jej walorów, jednak dzięki niezwykłym produktom, które zebraliśmy w Pokoju Rozkoszy z pewnością znajdzie ona więcej entuzjastów. Seks oralny wzbogacić można bowiem ciekawymi wariantami żeli i pomadek, które pozwolą jeszcze intensywniej stymulować intymne strefy partnerów. Ich działanie uczyni zbliżenia jeszcze bardziej intensywnymi i zdecydowanie bardziej satysfakcjonującymi. Tym, którzy pragną zaznać jeszcze głębszych doznań możemy zaoferować spraye rozluźniające gardło lub pobudzające wydzielanie śliny, z którymi miłość francuska nabierze zupełnie nowego, wyjątkowo wyuzdanego charakteru.  

Seks oralny to źródło rozkoszy zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, dlatego warto wpleść go do sypialnianych zabaw, a z pewnością na stałe zagości w Waszym miłosnym repertuarze. Smakowe lubrykanty, kremy, miętówki do seksu oralnego, zmysłowe błyszczyki, paski, perfumy czy żele rozgrzewające to genialne wsparcie dla urozmaicenia i spotęgowania doznań podczas zabaw oralnych. 
Sortuj według:
1
1

Żele i błyszczyki do seksu oralnego – zwiększ doznania 

Urozmaicenia w łóżku to sposób na nieustanne odkrywanie nowych przyjemności płynących ze wspólnej zabawy. Podobnie jest z miłością francuską, którą można w ciekawy sposób dopełnić z pomocą specjalnie opracowanych kosmetyków. Najważniejszym wyznacznikiem satysfakcji z seksu oralnego jest zadowolenie naszej drugiej połówki, dlatego umiejętne wykorzystanie ust oraz języka może doprowadzić ją do istnego szaleństwa. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości żeli smakowych, lubrykantów, pomadek i błyszczyków do miłości francuskiej, jak również rewelacyjnych kremów i sprayów możliwe staje się wniesienie seksu oralnego na nowy poziom doznań i przyjemności obojga partnerów. 

Przyjemne ciepło uzyskane z pomocą rozgrzewającego żelu, cudowne chłodzenie i efekt mrowienia dzięki miętówkom do oralu, jak również zmysłowe olejki stymulujące łechtaczkę pozwolą zadbać o maksymalną ekstazę i pełną satysfakcję. Kosmetyki do seksu oralnego pozwalają cieszyć się różnorodnością stymulacji, a wraz z nimi niczym nieograniczone pole do eksperymentów podczas zabaw we dwoje. 

Korzyści z wykorzystania preparatów do miłości francuskiej czerpać mogą zarówno dający jak i przyjmujący rozkosze partner. Usta ubrane w smakowy błyszczyk, dadzą niepojętą przyjemność, cudnie nawilżając i stymulując kobiece i męskie strefy intymne. Dzięki nim nawet stawiając swoje pierwsze kroki w świecie zabaw oralnych, zyskasz szansę na doprowadzenie swojej drugiej połówki do szybszego i intensywniejszego orgazmu. 

Miętówki do seksu oralnego i żele smakowe

Poszukując nowych doznań jako osoba dająca miłość francuską możesz zastosować ciekawe produkty, które i Tobie zapewnią nie lada przyjemność. Miętówki do seksu oralnego jak również żele smakowe, pozwolą nie tylko uzyskać świeżość w ustach, ale i nadadzą zabawie apetyczny smak. To prosty sposób na przełamanie lodów i przekonanie się do tej formy seksu. Truskawka, cudowne jabłko, a może cappuccino? Miłość francuska może smakować tak jak lubisz, a Twój partner z pewnością będzie wniebowzięty. 

Produkty dostępne w Pokoju Rozkoszy to rozwiązania dla każdego, kto szuka urozmaicenia i intensywniejszych doznań podczas seksu oralnego. Co więcej, produkty te z powodzeniem można stosować z prezerwatywami i gadżetami erotycznymi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 
Zamknij