Informacja Informacja i zamówienia: 888 509 704
Dyskretna wysyłka Dyskretna przesyłka
Wysyłamy do paczkomatów Wysyłamy do paczkomatów

PIELĘGNACJA I HIGIENA

Miejsca intymne to niezwykle delikatna strefa naszego ciała, dlatego wymaga ona szczególnej pielęgnacji i odpowiedniej dbałości o higienę. Podczas miłosnych uniesień są one wręcz wizytówką partnerów, dlatego warto podejść do nich ze szczególną troską. W Pokoju Rozkoszy zadbaliśmy zatem o kompleksowy asortyment, w tym kosmetyki do kąpieli i pod prysznic, produkty pomocne w depilacji i goleniu, kosmetyki do higieny intymnej, szybkiego odświeżenia, środki higieniczne, a także specjalne żele zwężające pochwę czy specyfiki przeznaczone do dezynfekcji akcesoriów erotycznych. 
Sortuj według:

Higiena intymna – komfort i doskonała pielęgnacja ciała

Kosmetyki pielęgnacyjne do całego ciała, w tym te przeznaczone do wrażliwych stref intymnych to niezwykle ważny aspekt dbałości o siebie. Każdy dostępny na naszych półkach produkt, został dobrany tak, aby zapewnić zarówno kobietom, jak i mężczyznom wszystko to czego potrzebują podczas codziennej pielęgnacji, jak również na specjalne okazje. Wśród produktów do kąpieli i pod prysznic posiadamy mydła z afrodyzjakami, olejki i kremy do ciała, płyny do kąpieli, sole do kąpieli, wibrujące myjki do ciała, pyłki do ciała, masła, peelingi i piękne zestawy kosmetyków. Dzięki nim zadbasz o ciało kompleksowo przygotowując się do miłosnych igraszek, ale i podczas przyjemnych, niezwykle sensualnych kąpieli we dwoje.
  
Odpowiednia dbałość o higienę intymną pozwala zyskać uczucie świeżości i komfortu, zapewnia profilaktykę ewentualnych infekcji, jak również przeciwdziała zakażeniom. Kosmetyki do higieny intymnej to rozwiązanie pozwalające nie tylko na zapewnienie optymalnej czystości i pielęgnacji, ale również wspomagają zachowanie odpowiedniego pH oraz nie zaburzają naturalnej flory bakteryjnej. 

Doskonała pielęgnacja miejsc intymnych, w tym golenie i depilacja pozwalają cudownie zaskoczyć drugą połówkę niezwykle świeżym i gładkim ciałem, które jest gotowe na przyjmowanie przyjemności. Kremy do golenia, golarki, balsamy czy fantazyjne szablony do tworzenia intymnych fryzur, pomóc mogą dodać nuty pikanterii do wspólnych zabaw. Dla kobiet oferujemy szereg produktów higienicznych, w tym kubeczki menstruacyjne, tampony na specjalne okazje, kremy pielęgnacyjne i przeznaczone do delikatnej skóry miejsc intymnych kosmetyki myjące. Dzięki szerokiej gamie produktów higienicznych, możesz doskonale przygotować się do seksu. Pyłki do ciała, błyszczące pudry i im podobne produkty – w tym smakowe pudry do ciała, pozwalają nadać mu przepiękny i apetyczny wygląd, który doceni każdy partner. 

Pielęgnacja akcesoriów erotycznych

Zabawa różnorodnymi zabawkami erotycznymi to niezwykle przyjemne doznania, jednak nie można zapominać także o ich prawidłowej pielęgnacji. Aby mogły służyć przez długi czas, warto zadbać o ich dokładne czyszczenie i dezynfekcję z wykorzystaniem specjalistycznych kosmetyków. Profesjonalnie pielęgnowane akcesoria to doskonały sposób na pozbawienie ich wszystkich zanieczyszczeń, a co za tym idzie na zapobieganie powstawaniu nieprzyjemnych infekcji czy podrażnień. Środki czystości dostępne w naszej ofercie pozwalają cieszyć się bezpieczną i komfortową zabawą. Od teraz Twoje wibratory, dilda, zabawki analne i inne gadżety będą idealne zadbane i przygotowane do kolejnych zabaw. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów tej kategorii. 
Zamknij