Informacja Informacja i zamówienia: 888 509 704
Dyskretna wysyłka Dyskretna przesyłka
Wysyłamy do paczkomatów Wysyłamy do paczkomatów

POMPKI POWIĘKSZAJĄCE

Satysfakcjonujący rozmiar przyrodzenia to dla większości mężczyzn niedoścignione marzenie. Na szczęście istnieje wiele sposobów na to, aby penis zyskał wymarzony kształt i zadbał o obopólna satysfakcję – Twoją i Twojej partnerki. Pompki powiększające do penisa to rozwiązanie, które pozwala uzyskać nawet kilka dodatkowych centymetrów! W zależności od modelu zapewniają one efekty krótkofalowe np. na czas stosunku, jak również długofalowe, które przy regularnych zabiegach, pozwalają uzyskać realny efekt przedłużenia członka. Pompki do penisa dostępne w Pokoju Rozkoszy to szeroki wachlarz możliwości, wśród których każdy mężczyzna znajdzie rozwiązanie swojego problemu. 
Sortuj według:
1
1

Zalety pompek powiększających do penisa

Wykorzystanie pompek do penisa zależne jest od potrzeb każdego mężczyzny decydującego się na małe wsparcie. Zabieg wykonany z ich pomocą jest stosunkowo bezpieczny i bezbolesny, dlatego też warto podchodzić do niego z dozą ostrożności. Najprostsze pompki powiększające pozwalają uzyskać dłuższą satysfakcję ze stosunku, przedłużając go i dbając o zwiększenie intensywności doznań. W naszej ofercie znaleźć można modele ręcznie pompowane, ale i warianty elektryczne. Niewielka długość i grubość członka z pomocą pompek staje się kłopotem możliwym do rozwiązania, jednak warto zadbać o poprawne stosowanie ich. Dobrze mieć także świadomość tego, że nawet długotrwałe stosowanie wsparcia w postaci pompek nie przyniesie spektakularnych rezultatów – tkanka budująca penisa ma ograniczone możliwości. Korzystaj dla satysfakcji, ale z rozwagą!

Kiedy warto skorzystać z pompki powiększającej?

Jeżeli masz kompleksy, bądź chcesz nowych doznań w łóżku, pompka do penisa będzie doskonałym sposobem na wniesienie do miłosnych igraszek czegoś ekstra. Pompki do penisa pozwalają na chwilowe powiększenie członka, a niektóre z nich przy długotrwałym stosowania mogą pomóc w uzyskaniu trwalszych rezultatów. Każdą zabawę z pompkami do penisa należy jednak przeprowadzać z ostrożnością – w końcu nie chcesz uszkodzić swojego przyjaciela?! To opcja genialna dla urozmaicenia doznań i zwiększenie satysfakcji ze stosunków, dlatego stanowi ciekawą formę ekscytującego eksperymentu. 

W kolekcji oferujemy także nakładki z wibratorami do pompki, pompki wodne, pompowane dildo, modele z wtyczką analną, warianty zdalnie sterowane oraz szereg akcesoriów niezbędnych do prawidłowego użytkowania i pielęgnacji sprzętu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 
Zamknij