Informacja Informacja i zamówienia: 888 509 704
Dyskretna wysyłka Dyskretna przesyłka
Wysyłamy do paczkomatów Wysyłamy do paczkomatów

BDSM

BDSM to skrót od czterech słów: bondage, dominacji, sadyzmu i masochizmu. Ten pierwszy obejmuje techniki krępowania wykorzystywane w miłosnych igraszkach, z kolei dominacja stanowi nieodłączny element gier BDSM, gdyż podczas uniesień jedno z partnerów przyjmuje w niej rolę osoby uległej, a druga nad nią dominuje. Sadyzm i masochizm określają z kolei zadawanie bólu drugiej osobie lub przyjmowanie bólu, który podczas tych niecodziennych figli mogą okazać się zaskakująco przyjemne. W BDSM zabawa może przyjmować bardzo różne warianty, a w zależności od preferencji kochanków bywa ona łagodną wersją zabawy w klimacie 50 twarzy Greya lub mocno perwersyjną sztuką zadawania sobie ekstatycznego bólu. To partnerzy ustalają jak daleko pójdą w miłosnej zabawie BDSM i jak intensywny ból stanie się tym najbardziej podniecającym. W Pokoju Rozkoszy zadbaliśmy o niezwykle obszerny zakres zabawek i akcesoriów do BDSM, aby każdy kto marzy o miłosnym zdominowaniu partnera lub niebanalnych zabawach seksualnych znalazł idealne rozwiązanie dla siebie. 
Sortuj według:

Jakie akcesoria znaleźć można w kategorii BDSM?

W każdej z zabaw BDSM wykorzystać można cały wachlarz akcesoriów pozwalających na kreatywną zabawę sado-maso w mniej lub bardziej ekscentrycznym wydaniu. W naszej kolekcji znaleźć można zatem erotyczne huśtawki i akcesoria do podwieszania, podniecające kajdanki, sznury i taśmy do krępowania zdominowanego partnera, kneble do ust, maski, szarfy i opaski, ale i maty do zniewolenia kochanka czy obroże i smycze. Wśród narzędzi do zabaw znajdziecie także pejcze, bicze i szpicruty, wzierniki (waginalne i analne), zaciski na sutki łechtaczkę, kolczyki, zestawy do masturbacji, pompowane dilda, a także wiele innych gadżetów BDSM i ich gotowe zestawy dla tych, którzy chcą rozsmakować się w sztuce zabaw sado-maso. 

W zabawie BDSM można skorzystać zatem z podstawowych akcesoriów, jak również poszerzać swoją pulę zabawek o kolejne inspirujące akcesoria czy to do krępowania, seksualnych tortur czy masturbacji. Podczas zabaw we dwoje lub w większym gronie nie zapomnijcie tylko o ustaleniu hasła bezpieczeństwa, które pozwoli przerwać miłosną grę, gdy ta zacznie wymykać się spod kontroli. 

Chcesz dominować czy być zdominowanym? 

Każdy kto chociaż raz zasmakował zabawy w stylu BDSM wie, że jest ona niebywale podniecająca i niesamowicie wpływa na zmysły. Dzięki niej możliwe jest wejście na zupełnie nowy poziom doznań i przeżyć. Jednym z podstawowych akcesoriów, od którego pary najczęściej zaczynają swoją przygodę, jest maska lub opaska na oczy. Ograniczony zmysł wzroku sprawia, że jego rolę przejmują pozostałe, a czerpanie przyjemności z bodźców ofiarowanych nam przez partnera staje się niezwykłym przeżyciem. Jeżeli zasłanianie oczu to zbyt mało, może warto postawić na krępowanie? Zmysłowo związane szarfą lub kajdankami ręce sprawią, że Twój partner będzie mógł doprowadzić Cię na szczyty ekstazy, a Ty nie będziesz w stanie się przed tym bronić. Uprzęże, kneble, smaganie pejczem lub miłosna tortura piórkiem – krok po kroku możecie zwiększać gamę zabaw. 

Dla tych, którzy pragną mocniejszych wrażeń, z pewnością nie zabraknie inspiracji. W Pokoju Rozkoszy oferujemy różnorodne warianty podwieszeń, obroże, smycze czy zaciski, które łącząc przyjemny ból z niewyobrażalną przyjemnością pozwolą puścić wam wodze fantazji i przeżyć niespotykane dotąd pieszczoty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą BDSM – zabawa we dwoje jeszcze nigdy nie była tak ekscytująca. 
Zamknij