Informacja Informacja i zamówienia: 888 509 704
Dyskretna wysyłka Dyskretna przesyłka
Wysyłamy do paczkomatów Wysyłamy do paczkomatów

PREZERWATYWY

Prezerwatywy to szczególny gadżet, który pełni w seksie nieocenioną rolę. Każdy aktywny facet czy kobieta powinni mieć je pod ręką. To sposób na zapewnienie bezpieczeństwa obojga partnerów, ochrona przed chorobami, zapobieganie niechcianej ciąży, ale i wiele przyjemniejszych funkcji, w tym walory smakowe czy wspomagające dłuższą erekcję. W naszej ofercie Pokoju Rozkoszy znajdziecie zarówno modele klasyczne, jak również opcje do seksu oralnego, specjalnie stworzone dla kobiet czy z poręcznym aplikatorem. Miłosne zbliżenia nie muszą być stresujące, a wręcz przeciwnie wyjątkowo ekscytujące i bardzo przyjemne, dlatego dobrze dobrane do potrzeb gumki pozwolą na rewelacyjną zabawę wszędzie tam, gdzie macie na to ochotę. Z ciekawą kolekcją prezerwatyw możecie bawić się w pełni, pozytywnie urozmaicając swoje życie erotyczne każdego dnia. 
Sortuj według:
1 2 3
1 2 3

Rodzaje prezerwatyw – różnorodność możliwości dla wymagających 

Wśród produktów w kategorii znaleźć można całą masę propozycji kondomów od wielu znanych i popularnych producentów. Nie brakuje zatem produktów od Durex, Unimil, Wingman, More Amore, Lelo, My.Size czy Safe. Każdy dostępny w naszym asortymencie produkt to starannie wyselekcjonowany, trwały, wytrzymały i bezpieczny sposób na komfortowe, niezwykle sensualne i pełne frajdy miłosne igraszki. Cienkie i elastyczne, dostępne w najróżniejszych rozmiarach, jak również w wariantach bez lateksu, pozwolą cieszyć się miłymi doznaniami bez obaw. Wśród różnorodnych modeli oferujemy warianty smakowe dla urozmaicenia gry miłosnej, prążkowane i z wypustkami dla intensywniejszej stymulacji, prezerwatywy dla kobiet, modele mocno nawilżane, z dodatkiem środków pobudzających, ultra cienkie lub opóźniające wytrysk. Dzięki temu możesz znaleźć swój idealny wariant, pobawić się w eksperymenty, jak również zyskać pełen komfort podczas zbliżeń. 
Właściwości różnorodnych kondomów pozwalają zadbać o maksymalną wygodę użytkowania. W Pokoju Rozkoszy znaleźć można zatem opcje klasyczne, jak i bardziej finezyjne. Dopełnione żelami o działaniu chłodzącym lub rozgrzewającym, jak i extra safe zapewniające jeszcze większa wytrzymałość i ochronę. Nasze prezerwatywy to zatem nie tylko wysokiej jakości antykoncepcja, ale również liczne walory dodatkowe, z którymi każdy mężczyzna, jak i kobieta mogą osiągnąć pełną satysfakcję z seksu w każdych warunkach. 

Rozmiary prezerwatyw

Jak wiadomo, każdy mężczyzna ma odmienne potrzeby, dlatego w naszej ofercie posiadamy szereg różnych wariantów rozmiaru prezerwatyw. Poza klasycznymi, ściśle przylegającymi gumkami, dysponujemy modelami o rozmiarze XL, ale i rozwiązaniami dopasowanymi do indywidualnych obwodów penisa. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, pozwalają na doskonałe zabezpieczenie, a przy tym cieszą wygodą stosowania i wieloma walorami dodatkowymi. Dobór idealnej prezerwatywy nie jest oczywisty, dlatego warto przejrzeć dokładnie naszą ofertę, aby odszukać wariant najbardziej odpowiadający indywidualnym potrzebom. Kondomy znajdujące się w naszym sklepie możesz zamówić w różnych zestawach – od 1 sztuki aż po ponad 1000 sztuk, dlatego jesteśmy przekonani, że bez problemu uzupełnisz swój arsenał. Zachęcamy do bliższego zgłębienia naszego asortymentu.
Zamknij