Informacja Informacja i zamówienia: 888 509 704
Dyskretna wysyłka Dyskretna przesyłka
Wysyłamy do paczkomatów Wysyłamy do paczkomatów

PERUKI, FRYZURY

Miłośnicy przebieranek i zabaw erotycznych wiedzą, że zmiana wizerunku, odgrywanie ról i piękne detale strojów to świetny sposób na przegonienie nudy z sypialni. Doskonałym sposobem na odmianę w codziennych igraszkach mogą stać się peruki i piękne fryzury, które pozwolą odkryć nowe oblicze partnera. Długie blond pukle, niebieskie włosy niczym z bajki, finezyjne upięcia, a może rude kosmyki z grzywką seksownie opadającą na twarz? Od dzisiaj możesz stać się każdą fantazją Twojego faceta. Twoja sypialniana metamorfoza to świetny sposób na ożywienie relacji i ciekawy patent na odkrywanie swoich pragnień i marzeń erotycznych. 
Sortuj według:
1
1

Seksowne peruki, w których wyglądasz bosko

Wniesienie do kuluarów odrobiny finezji i polotu nie musi być trudne, a piękna fryzura lub efektowna peruka mogą genialnie podnieść temperaturę. Życie erotyczne nabiera smaczku gdy możesz wcielić się w grzeszną czarnulkę, blond kociaka lub dziką kobietę wampa. Fryzura pozwala nam wydobyć z siebie nowe oblicza, a kolor, uczesanie czy styl kosmyków pozwala puścić wodze fantazji i poczuć się jak zupełnie inna osoba. Dzięki nim zabawa we dwoje może nabrać rumieńców. 

Dlaczego warto uzupełnić kolekcję seksownych gadżetów o peruki damskie?

Nowy image podczas łóżkowych igraszek zawsze roznieca ogień w zabawach we dwoje. Wcielanie się w nowe role, pozwala przeżyć rozkosz o jakiej nie śniliśmy. Wraz ze zmianą fryzury można odważyć się na nowe wyzwania i zabawy erotyczne, na które wcześniej obawialiśmy się zdecydować. Peruki pozwalają na swobodną zabawę, można je dowolnie stylizować, a dzięki specjalnym czepkom pod perukę i stojakom możesz uzupełnić swoją kolekcję o kilka ciekawych propozycji. W Pokoju Rozkoszy nie brakuje finezyjnych peruk w oryginalnych kolorach, o kosmykach długich lub krótkich, jak również łączących w sobie pastelowe ombre, ciekawe cięcia czy fryzur dopełnionych grzywką. Dzięki nim staniesz się boginią seksu i kobietą jaka tylko chcesz.

Korzystając z peruki możesz przeprowadzić ze swoim facetem seksowną grę wstępną – teraz będzie mógł posiąść Cię jako blondynkę, rudowłosą kusicielkę lub ponętna brunetkę – nawet nie wyobrażasz sobie jak to działa na mężczyzn. Zapraszamy do poznania naszej bogatej oferty fryzur, dzięki którym Twoje życie erotyczne rozkwitnie, a Ty staniesz się kim tylko zechcesz podczas miłosnych uniesień. 
Zamknij